הצטרפות / חידוש חברות בוגר/ת בעמותת הפועל אוסישקין
3 מסלולי 
​הצטרפות
​לעמותה
עמותת הפועל אוסישקין ת"א הוקמה בשנת 2007, ומאז משמשת כגוף שמנהל את מועדון הכדורסל הפועל תל אביב. החברים נוטלים חלק פעיל בקבלת ההחלטות ובוחרים את הנהלת העמותה בבחירות שנערכות אחת לשנתיים. כמו כן, החברים זוכים להנחות ברכישת מנוי, קדימות ברכישת כרטיסים למשחקי חוץ והטבות נוספות. בנוסף לקבוצת הבוגרים, מפעילה העמותה מחלקת נוער בה לוקחים חלק יותר מאלף ילדים בכל רחבי ת"א וכמובן - לא זונחת את העשייה החברתית למען הקהילה ברוח הפועל.

חברי העמותה מקבלים אחת למספר חודשים עדכון על הנעשה במועדון באסיפות החברים, במהלכן ניתנת סקירה מלאה ומפורטת על ההתנהלות המקצועית, הפיננסית והערכית של המועדון. סוגיות מהותיות נדודות על ידי החברים ואף עולות להצבעה והכרעה. אנו גאים בכך, שעם פתיחת אימוני הקבוצה הבוגרת, מגיע המאמן ומסביר לחברים על השיקולים המקצועיים בהחתמת השחקנים ואת השקפת עולמו לגבי הכדורסל שהוא רוצה לראות מהפועל שלנו.
החברות בעמותה היא בסיס קיום המועדון בכלל והקבוצה הבוגרת בפרט. מספר גדול יותר של חברים וחברות בעמותה יאפשר לנו להמשיך ולגדול מבחינה תקציבית, להתבסס כקבוצת צמרת בליגת העל, להשתתף במפעלים האירופים השונים ואף להרחיב את העשייה החברתית ופעילות מחלקת הנוער שכבר זוכה להישגים לא מבוטלים ברמה הקבוצתית תוך שילוב השחקנים המובילים בקבוצה הבוגרת.

מצטרפים עוד היום לעמותת הפועל אוסישקין תל אביב - כי אין עוד אחרת!